Kokias svarbias dalis reikia keisti reguliariai norint išlaikyti automobilį veikiančiu ir saugiu?

Automobilio priežiūra yra esminė, kad išlaikytumėte savo transporto priemonę veikiančią ir saugią. Vienas iš būdų, kaip išlaikyti automobilį saugų, yra reguliariai keisti svarbias dalis. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokias svarbias dalis reikia keisti reguliariai, norint išlaikyti automobilį veikiančiu ir saugiu. www.laurimeta.lt

  1. Alyvos ir filtro keitimas Automobilio variklis nuolat veikia ir šildo, o tai gali sukelti jo susidėvėjimą. Reguliariai keičiant alyvą ir filtrą, galite užtikrinti, kad variklis veiktų sklandžiai ir būtų apsaugotas nuo galimų pažeidimų. Rekomenduojama keisti alyvą ir filtrą kas 5-7 tūkstančius kilometrų, arba laikantis automobilio vadovo nurodymų.
  2. Riteklio ir stabdžių kaladėlių keitimas Riteklio ir stabdžių kaladėlių keitimas yra būtinas siekiant išlaikyti stabdymo efektyvumą ir saugumą. Rekomenduojama keisti riteklius ir stabdžių kaladėles kas 30-50 tūkstančių kilometrų, arba laikantis automobilio vadovo nurodymų. “LAURIMETA
  3. Vandens ir purvo filtrų keitimas Vandens ir purvo filtrai padeda išlaikyti vandens ir kitų nešvarumų nutekėjimą iš variklio. Jei šie filtrai užsikimšę, gali atsirasti variklio veikimo problemų. Rekomenduojama keisti vandens ir purvo filtrus kas 20-30 tūkstančių kilometrų, arba laikantis automobilio vadovo nurodymų.
  4. Žibintų lemputės keitimas Veikiančios žibintų lemputės yra svarbios saugumui kelyje. Reguliariai patikrinkite savo automobilio žibintus, kad įsitikintumėte, jog jie tinkamai veikia, ir keiskite lemputes, jei reikia. Rekomenduojama keisti žibintų lemputes kas 1-2 metus, arba laikantis automobilio vadovo nurodymų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *